Lieneke van der Wal| Groepsles instructeur bij Bamboo Gym Nijmegen
Hoi! Ik ben Lieneke, 27 jaar en woon in Nijmegen. Ik train momenteel voor mijn eerste halve marathon in Maart, na jaren van olympisch gewichtheffen, powerliften en kickboksen.
Sporten is mijn grote passie, en ik ben altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen. Mijn doel is om zo fit mogelijk te worden en te ontdekken wat mijn lichaam allemaal aankan.
Ik werk al zes jaar als fysio- en manueel therapeut en geef ook les in gewichtheffen. Met mijn achtergrond in fysiotherapie en een master in manuele therapie, help ik anderen graag om hun beste zelf te worden, zowel in sport als in gezondheid.
Ik kijk ernaar uit om mijn grenzen te blijven verleggen en anderen te inspireren hetzelfde te doen!
Welke small group lessen geef ik?
STRENGTH
1x per maand geef ik in het weekend de strength groepslessen
CONDITIONING
1x per maand kun je in het weekend je lekker in het zweet komen werken bij mij.
MOBILITY
1x per maand geef ik op zaterdag en zondag ochtend mobility.
Waarom je bij mij moet komen sporten?
Ik kan heel snel in de les een oefening aanpassen als je ergens last van hebt. Of je tijdens de mobility les af je klachten afhelpen.


